"Artistic Flow Studio"

Tule-show

Meie stuudio artistide poolt on valminud väga mitmekülgseid tule-show'sid. Võtmesõnaks on innovatsioon, olles pidevas arengus, täiendades enda oskusi ja teadmisi.

Meil on valminud nii lühikesed, kuni 5-minutilised show'd kui ka suured gala-show'd, kus oleme ühendanud tulekunsti, tantsu, akrobaatika, slackline'i, põlevad kostüümid ja suured ainulaadsed tulevahendid.

Meie repertuaarist võib leida võimsaid, liigutavaid, romantilisi, müstilisi ja väga efektseid tule-show'sid. Meeskonnas on maailmatasemel sooloartiste. Oleme tugev ühtne tiim, tehes koostööd teiste artistide ja stuudiotega. Koostöös on valminud kuni 6 tuleartistiga suurlavastusi.

Meie artistid on pälvinud rahvusvahelist tunnustust, võites rahvusvahelisi võistlusi, saavutades maailmarekordeid ja esinedes üle maailma suurte festivalide gala-show'del.

Soolod

Krista Palm

Võimas ja inspireeriv sooloetteaste Krista Palmilt. See on enim esitatud ja soovitud soolo firma- ja erapidudel.

Show kestab 7 - 15 minutit.

Krista Palm

Emotsionaalne etteaste "Polina Gagaarina - Kukushka" saatel

Show pikkuseks on 4 minutit. ''Kukushka'' on valminud Krista Palmi lõputööna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis.

Krista Palm

"Oh Death" valmis Prantsusmaa tulefestivali "Graülich" gala-show jaoks 2018. aastal. Festivali teemaks oli koletis ja õudus. Seega on etteaste teistest kavadest süngem ja emotsionaalsem. Tantsib saatuslik naine, kes varastab hingi. 

Show on 5 minutit pikk.

Duetid

Krista Palm

Elena Shkut

Meie enim esitatud show pulmades ja uhkematel üritustel. Tegemist on tule-show'ga, millel on liigutav lugu. Show'd on võimalik tellida 7 - 20 - minutilise etteastena nii siseruumides kui ka välitingimustes. Samuti ka soolo-show'na.

Triod

Krista Palm

Elena Shkut

Freya Danger

"Vaya" on etniliste mõjutustega müstiline tule-show, mis sobib ideaalselt jaanipäevapidudele ja muudele rahvuslikele üritustele.

Show on 3 - 20 minutit pikk.

Täispikast etteastest ei puudu eriefektid, põlevad kostüümid ja suured tulevahendid.

Elavad Skulptuurid

Krista Palm

Elena Shkut

Elavate Skulptuuride tule-show on inspireeritud "Alice Imedemaal" kuningannadest.
Skulptuure on võimalik tellida:

1) möödakäidava etteastena;

2) fotonurka;

3) tule-show'na.

Slack-tuli

Tauri Vahesaar

Krista Palm

...

Slack-tule-show'sid on võimalik tellida nii meeliköitva romantilise duetina kui ka suurema lavastusena, kus on tandem slackline show koos 3 veetleva tuletantsijaga. Neid etteasteid on võimalk tellida 5 - 20 - minutilise show'na. 

Koostööprojektid

Hiina uueks aastaks valminud koostööprojekt, kus osalesid Artistic Flow Studio ja Müstika Tuleshow artistid. Koreograafia ja lavastus Krista Palmilt. Show'd esitati 2018. aasta Hiina uue aasta saabumise puhul Vabaduse väljakul Tallinnas.

Krista Palm Art

Artistic Flow Studio

Müstika Tuleshow

Show valmis kolme stuudio -Artistic Flow Studio, Müstika Tuleshow ja Free Flow Studio - koostöö tulemusena. Show esilinastus toimus 2019. Hiina uue aasta saabumise puhul Vabaduse väljakul Tallinnas.

Artistic Flow Studio

Müstika Tuleshow

Free Flow Studio

© 2020 by Artistic Flow Studio

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0

Artistic

Flow Studio